کیف پول Atomic

جهت دریافت و یا ارسال ارزهای دیجیتال شما نیاز به یک کیف پول دارید که یکی از بهترین کیف پول ها Atomic هست. این کیف پول از بسیاری از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند و به شما امکان ساخت پرتفو یا سبدی از ارزهای مختلف را می دهد.

شما کافیست لینک را باز کنید و کیف پول خود را دانلود نمایید. این کیف پول برای اندروید، ویندوز، آی او اس و لینوکس کیف پول خود را ارائه داده است.

بعد از دانلود اگر اولین بار است که کیف پول خود را نصب می کنبد مانند تصویر زیر بر روی دکمه NEW WALLET کلیک نمایید.

اکنون کافی است پسوورد مورد نظر خود را وارد نمایید.

سپس در عرض چند ثانیه کیف پول شما ثبت می گردد و کلماتی مانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود.

دقت کنید که این کلمات را کپی کرده و در جایی “حتما” ذخیره کنید!!! این کلمات در اصل کلید و رمز شما برای باز کردین کیف پول شما در پلتفرم های دیگر و همچنین بازگشایی هر باره کیف پول شما هستن!!

 

اکنون بعد از ذخیره کردن کلمات بر روی OPEN WALLET کلیک کنید تا وارد کیف پول خود شوید.

فرض کنید که از کیف پول خود خارج شدید و دوباره قصد ورود به کیف پول خود را دارید. این بار بعد از باز کردن نرم افزار به جای آنکه بر روی NEW WALLET کلیک کنید باید بر روی RESTORE FROM BACKUP یا OPEN WALLET کلیک کنید! اما تفاوت آن در کجاست؟ اگر شما چندین کیف پول داشته باشید حتما لازم از از ۱۲ کلمه ذخیره شده استفاده نمایید تا بین هر کیف پول جا به جا شوید. چون به صورت پیش فرض نرم افزار اطلاعات آخرین کیف پول را ذخیره می کند.

پس اگر شما تنها یک کیف پول در ویندوز خود ایجاد کردید با زدن رمز عبور و همچنین دکمه OPEN WALLET به سادگی وارد کیف پول خود می شوید اما اگر شما بر روی گوشی آندروید خود یک کیف پول ایجاد کردید و میخواهید آن را در ویندوز خود هم مشاهده کنید اینجاست که به آن کلمه احتیاج دارید تا وارد کیف پول خود شوید.

جهت رعایت امنیت کیف پول بهتر است که شما رمز عبور همه ی کیف پول هایتان را یکسان قرار ندهید.

از طریق آموزش ها این لینک می توانید ارز دیجیتال به صورت رایگان دریافت کنید

جهت دریافت ارز دیجیتال خود و انتقال به کیف پول خود، ابتدا ارزی را که میخواهید دریافت کنید را جستجو کنید و سپس انتخاب نمایید.

در تصویر بالا همانطور که مشاهده می کنید من Litecoin را جستجو کرده حالا Litecoin را انتخاب کنید و سپس دکمه Recive را بزنید.

سپس از آدرسی که به شما نمایش داده می شود را کپی کنید. و به شخص منتقل کننده یا سایت مورد نظر انتقال دهید.

همچنین می توانید از قسمت Exchange ارزهای دیجیتال خود را به یکدیگر تبدیل کنید:

آموزش ویدیوی این صفحه را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید

سپاس از اینکه یادتون نمیره ما رو SUBSCRBE کنید