گام یک

کسب درآمد آنلاین و اینترنتی چیست؟

به صورت خیلی خلاصه هر در آمدی که از اینترنت استفاده کند را شامل می شود، که گونه های بسیار زیادی مانند فروشگاه آنلاین،انجام پروژه های آنلاین،  تبلیغلت از طریق اینستاگرام و تلگرام و …

ولی ما قصد داریم شما را با مدلی از درآمد آنلاین آشنا کنیم که تنها به اینترنت نیاز دارد و در هر زمان با هر شرایطی با کمترین سرمایه قایل اجرا باشد، که در ادامه با چند نمونه از این درآمدها آشنا خواهیم شد.

ارز دیجیتال چیست؟

بیت کوین چیست؟ 

کسب درآمد کلیکی

در واقع یک روش کسب درآمد اینترنتی است که در آن کاربران با کلیک روی هر محتوای تبلیغاتی یا باز کردن لینک صفحات اینترنتی مختلف، مبلغی را دریافت می کنند. مراحل انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است در سایتی که چنین خدماتی را ارائه می دهد ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد نمایید. سپس صفحات و یا تبلیغاتی که به شما پیشنهاد می شود را باز کرده و برای مدت ۳۰ الی ۶۰ ثانیه در صفحه بمانید و یا مطالب صفحه را مورد مطالعه قرار دهید. پس از اینکه مدت زمان خواسته شده طی گردید، حال به پنل کاربری خود مراجعه کرده و هزینه مورد توافق را دریافت کنید. این هزینه به حساب کاربری شما انتقال خواهد یافت و پس از اینکه به حداقل حد نصاب برداشت رسید، می توانید آن را برداشت کرده و به حساب بانکی خود انتقال دهید.

دیکر کسب درآمد های اینترنی را در لینک های زیر مشاهده کنید:

فاست چسیت؟

استخراج بتکوین

 affiliate marketing چیست؟ 

affiliate marketing یا همکاری در فروش نیز گفته می‌شود، فرآیندی است که طی آن شرکت‌ها به عنوان تبلیغ کننده، حق کمیسیونی را به بازاریابانی پرداخت می‌کنند که یک خریدار را به سمت سایت آنها هدایت کند.

مشتری محصولات مورد نظر را از طریق لینک اختصاصی محصول، که در اختیار بازاریاب قرار گرفته خریداری می‌کند.

نکته: اینوست کلیلک پیشنهاد میکته برای کسب درآمد فوق میلیونی تمرکز بیشتری بر affiliate marketing  داشته باشید بنابراین در آموزش های ما به کلمه Referral  توجه نمایید.اشخاصی که شما از طریق لینک خود به سایتها یا برنامه معرفی می کنید، در بالا رفتن درآمد شما بسیار تاثیرگذار هستند.