BitFun

یک سایت فان و بازی است یعنی هم بازی میکنید و هم بیت کوین جمع میکنید ، کسب بیت کوین رایگان در این سایت به این صورت است که شما در این سایت به ازای زمانی که بازی می کنید و یا در سایت لاگین هستید بیت کوین و ساتوشی رایگان دریافت خواهید کرد و حتی اگر هم یک مدت به سایت  سر نزنید باز مقداری ساتوشی جمع میشود. این سایت با کیف پول Coinpot کار میکند. یعنی هر چقدر درآمد از این سایت بدست می آورید اتوماتیک به کیف پول Coinpot منتقل میشود و سپس از آن کیف میتوانید بعد از رسیدن به حد نصاب پرداخت به کیف پول اصلی خود منتقل کنید.

آموزش ساخت coinpot

برای شروع روی لینک کلیک نمایید تا وارد وبسایت Bitfun شوید .جهت ثبت نام روی گزینه Register کلیک کنید .

ساخت اکانت Bitfun

سپس فرم را همانند آموزش تصویری زیر پر کنید:

سایت بیت فان یک سایت کسب بیت کوین رایگان است با این تفاوت که داخل سایت بیش از ۱۰۰ بازی معروف(مثل Cut the rope) وجود دارد که میتونید در حین کسب بیت کوین با آنها سرگرم شوید.هر ۳ دقیقه میتوانید ساتوشی هایتان رو برداشت کنید.
توجه کنید در صورتی هم که وقتی نکنید چند روز به سایت سر نزنید باز هم   ساتوشی جمع میشود و وقت کردید سر بزنید و با کلیک روی claim ساتوشی خود را به کیف پول منتقل کنید.

  • claim: همونطور که گفتم بونس بیت کوین (Bonus BitCoin) بعد هر ۱۵ دقیقه به شما اجازه میده بعد از اثبات هویت انسانی خودتون از طریق من ربات نیستم و کلیک روی این گزینه مقداری بیت کوین بده.
  • OFFERS: در این بخش با دانلود بازی و اپلیکشن و تکمیل نظرسنجی ها، پیشنهادات و سایر تبلیغات بیت کوین بهتون میده.
  • refer: از اینجا لینک زیرمجموعه گیریتون رو میتونین داشته باشین که معادل ۵۰درصد درآمد هر زیرمجموعه برای شما هم واریز میشه. جهت استفاده از این امکان کافی است که بر روی گزینه Refeerals مانند تصویر زیر کلیک کنید.