MoonDogecoin

MoonDogeCoin بابت لاگین ماندن یا حتی نماندن و هر از چند گاهی سر زدن در سایت به شما مقداری دوج کوین میدهد و حتی اگر لاگین هم نباشید باز جمع میشود .حتی اگر هیچ فعالیتی هم نداشته باشید و مدتی سر نزنید به سایت خواهید دید که دوج کوین جمع شده و میتوانید به کیف پول Coinpot منتقل کنید.
یعنی هر چقدر درآمد از این سایت بدست می آورید اتوماتیک به کیف پول Coinpot منتقل میشود و سپس از آن کیف میتوانید بعد از رسیدن به حد نصاب پرداخت به کیف پول اصلی خود منتقل کنید.

ثبت نام در MoonDogecoin

برای شروع روی لینک بالا کلیک نمایید تا وارد وبسایت Moon DogeCoin شوید .جهت ثبت نام آدرس ایمیل Coinpot خود را وارد کرده و روی گزینه sign in کلیک کنید.

  1. Daily loyalty Bonus: در سایت مون داگ کوین قسمتی در نظر گرفته شده به نام Daily loyalty Bonus (یا به عبارتی پاداش وفاداری روزانه) و به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در این سایت بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily loyalty Bonus شما اضافه می شود. این، یک درصد مبلغی خواهد بود که در هر بار Claim کردن می گیرید و به صورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که می گیرید، اضافه می گردد. برای این کار شما باید روزانه حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. یعنی روز اول یک درصد روز دوم دو درصد و … . با این حساب شما در عرض ۱۰۰ روز، دو برابر هر مبلغی که تا بحال بدست می آوردید را خواهید گرفت. به طور مثال اگر در سایت Moon Dogecoin به هنگام کلیک کردن، عدد ۱ داگ کوین را نوشته باشد در صورتی که ۸۰ درصد Daily loyalty Bonus داشته باشید با کلیک کردن، به جای ۱ داگ کوین، ۱.۸ داگ کوین (۰.۸+۱) به شما اضافه می شود. ۰.۸ اضافه همان Daily loyalty Bonus است. این فقط در صورتی است که روزانه حداقل یکبار عمل کلیک کردن بر روی Claim را انجام دهید. در صورتی که یک روز این کار را انجام ندهید در صد شما به صفر برگردانده می شود و دوباره باید برای گرفتن این جایزه، روز به روز با کلیک کردن، یک درصد و یک درصد به آن اضافه کنید.
  2.  Referral Bonus: این جایزه همان طور که از نامش پیداست مربوط به زیر مجموعه های شما می باشد و به امتیاز شما در هر بار کلیک بر روی Claim اضافه می گردد. این مقدار به ازای هر زیر مجموعه فعال شما، ۱ درصد (نهایتا تا ۱۰۰ درصد) است. زیر مجموعه فعال به زیر مجموعه ای گفته می شود که حداقل در ۷۲ ساعت یا ۳ روز گذشته حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کرده باشد.
  3. Mystery Bonus: این جایزه ماهیت اسرار آمیز دارد و به جز خود مدیر سایت کسی از ماهیت این جایزه و اینکه این درصد ها بر چه اساسی در نظر گرفته می شود، چیزی نمی داند. این جایزه نیز می تواند از ۱ تا ۱۰۰ درصد مبلغ دریافتی شما از هر Claim باشد.

برای کسب درآمد بیشتر لازم است که این سایت را به دوستان خود معرفی نمایید. برای این کار کفی است در قسمت Referrals لینک ثبت نام را به دوستان خود بدهید.