MoonLitecoin

شما از مون لایت کوین moon litecoin به آسانی می توانید ارز دیجیتال لایت کوین کسب کنید ارز دیجیتال لایت کوین یک ارز رمزپایه همتا همتا و پروژه نرم‌افزاری منبع باز منتشر شده تحت مجوز MIT/X11 است. از بیت کوین الهام گرفته شده و از لحاظ فنی تقریباً یکسان به بیت کوین (BTC), است. همانند بیت کوین یه سکه اینترنتی و تازه تاسیس می باشد.

ثبت نام در MoonLitecoin

  • برای ثبت نام روی لینک بالا کلیک کنید.
  • در بخش CoinPot email address, or litecoin wallet address آدرس لایت کوین یا ایمیل کوین پات را وارد کنید و روی Sign in (ورود) کلیک کنید.
  • از شما می خواهد که مشخص کنید که ربات نیستید.
  • Human verification: تیک کد امنیتی گوگل رو هم بزنید که مشخص شود شما ربات نیستید. I’m not a robot
  • بعد از وارد شدن (Login) به اکانتتون یک تایمر (Timer – زمان بند) خودکار شروع به شمارش می کند و در هر ۳۰ ثانیه به شما مقداری لایت کوین می دهد.
  • هر وقت دوست داشتید روی Claim Now کلیک کنید تا لایت کوین به کیف پول شما انتقال پیدا کند.
 

You are signed in as…: اکانتی که وارد سایت شده اید.
Time since your last claim…: تایمر هر پنج دقیقه روی claim کلیک کنید.
Current claim amount…: مقدار لیتوشی قابل برداشت
Alert me when it’s time to claim: اطلاع رسانی برای کلیک کردن
Claim amount: مقدار دریافت در Claim کردن

مبلغ کمیسیونی که این سایت می پردازد، رقم ۲۵ درصد است. پس می توانید با داشتن رفرال های بیشتر سود بیشتری به دست آورید. این سایت درآمد شما را به صورت لحظه ای و آنی به سایت و کیف پول موقت کوین پات (CoinPot) واریز می کند. برای آشنایی با کوین پات و سایت های متصل به آن اینجا را کلیک کنید. همچنین این سایت جوایز و پاداش هایی برای کاربران خود در نظر گرفته است که می تواند درآمد شما از هر Claim را تا چند برابر کند.

 

  1. Daily loyalty Bonus: در سایت مون لایت کوین قسمتی در نظر گرفته شده به نام Daily loyalty Bonus (یا به عبارتی پاداش وفاداری روزانه) و به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در این سایت بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily loyalty Bonus شما اضافه می شود. این، یک درصد مبلغی خواهد بود که در هر بار Claim کردن می گیرید و به صورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که می گیرید، اضافه می گردد. برای این کار شما باید روزانه حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. یعنی روز اول یک درصد روز دوم دو درصد و … . با این حساب شما در عرض ۱۰۰ روز، دو برابر هر مبلغی که تا به حال بدست می آوردید را خواهید گرفت. به طور مثال اگر در سایت Moon litecoin به هنگام کلیک کردن، عدد ۱۰۰ لایتکوین را نوشته باشد در صورتی که ۸۰ درصد Daily loyalty Bonus داشته باشید با کلیک کردن، به جای ۱۰۰ لایتکوین، ۱۸۰ لایتکوین (۸۰+۱۰۰) به شما اضافه می شود. ۸۰ تای اضافه همان Daily loyalty Bonus است. این فقط در صورتی است که روزانه حداقل یکبار عمل کلیک کردن بر روی Claim را انجام دهید. در صورتی که یک روز این کار را انجام ندهید در صد شما به صفر برگردانده می شود و دوباره باید برای گرفتن این جایزه، روز به روز با کلیک کردن، یک درصد و یک درصد به آن اضافه کنید.
  2. Referral Bonus: این جایزه همان طور که از نامش پیداست مربوط به زیر مجموعه های شما می باشد و به امتیاز شما در هر بار کلیک بر روی Claim اضافه می گردد. این مقدار به ازای هر زیر مجموعه فعال شما، ۱ درصد (نهایتا تا ۱۰۰ درصد) است. زیر مجموعه فعال به زیر مجموعه ای گفته می شود که حداقل در ۷۲ ساعت یا ۳ روز گذشته حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کرده باشد.
  3. Mystery Bonus: این جایزه ماهیت اسرار آمیز دارد و به جز خود مدیر سایت کسی از ماهیت این جایزه و اینکه این درصد ها بر چه اساسی در نظر گرفته می شود، چیزی نمی داند. این جایزه نیز می تواند از ۱ تا ۱۰۰ درصد مبلغ دریافتی شما از هر Claim باشد.

جهت استفاده از سیستم زیرمجموعه گیری نیز مانند تصویر زیر بر روی لینک نمایش داده بزنید.