MoonDash

سایت مون دش moondash یک فاست قوی و معتبر از اعضا گروه مون است که به صورت رایگان می توانید ارز دیجیتال دش دریافت کنید. سری سایت های موون جز بهترین سایت های کسب درآمد آنلاین می باشند.

فاصله برداشت های این سایت ۵ دقیقه هست و شما هر ۵ دقیقه یک بار میتونید برداشت رو بزنید، برای اینکه درامد بیشتری از این سایت داشته باشین دو راهکار عمده وجود داره، اولیش اینکه این سایت رو باز کنین و بزارین بمونه و دوم اینکه توی فواصل زمانی کم و زود زود اقدام به درخواست برداشت بزنید. اینجوری بیشترین درآمد رو خواهید داشت. برای برداشت هم فقط کافیه برید و دکمه Claim رو بزنید. همونطور که گفتم درآمدی که از این سایت دارید مستقیم به کیف پول موقت coinpot واریز میشه.

برای ثبت نام و کسب درآمد از این سایت اول باید توی coinpot یه اکانت داشته باشد.

ثبت نام در MoonDash

تو صفحه اصلی روی Register کلیک کنید تا بخش ثبت نام مثل شکل زیر براتون نشون داده بشه، اینجا کافیه ایمیل حساب coinpot  خودتون رو وارد کنید و روی sign in کلیک کنید.

 

بعد از ثبت نام به شما صفحه ای مثل شکل زیر نشون داده میشه که عنوان بخش های اصلی و نحوه برداشت پاداش روی تصویر زیر براتون نوشته شده. 

  •  claim now: همونطور که گفتم Moon Dash بعد هر ۵ دقیقه به شما اجازه میده بعد از کلیک روی این گزینه و اثبات هویت انسانی خودتون از طریق من ربات نیستم، مقداری بیت کوین بده.
  • refer: از اینجا لینک زیرمجموعه گیریتون رو میتونین داشته باشین که معادل ۵۰درصد درآمد هر زیرمجموعه برای شما هم واریز میشه. [باعث کم شدن میزان درآمد زیرمجموعه تون نمیشه]
  • OFFERS: در این بخش با دانلود بازی و اپلیکشن و تکمیل نظرسنجی ها، پیشنهادات و سایر تبلیغات بیت کوین بهتون میده.
یک ویژگی دیگه ای هم این سایت برای افزایش درآمد داره، اگه شما هر روز حداقل یکبار به سایت سر بزنید و درآمد خود را برداشت کنید. ۱ % هر روز بیشتر میگیرید. مثلا اگر امروز به سایت سر بزنید و claim کنید ۱ % و فردا هم سر بزنید ۲ % و پس فردا سر بزنید ۳ % و همینطور مرتب سر بزنید و برداشت بزنید تا به ۱۰۰ % برسه درامد شما دوبرابر میشه.
 
 دقت کنید اگر یک روز سر نزنید دوباره باید از صفر شروع کنید و ریست میشه.
 
یه نکته اینکه هم اینکه از ۶ سایت دیگه این مجموعه چشم پوشی نکنید و سعی کنید از همشون درآمد داشته باشین، اینجوری هم میزان دارایی شما بیشتر میشه و هم اینکه توکن بیشتری هم بهتون میده.

ثبت نام در Coinpot

ثبت نام در سایتBonus Bitcoin

ثبت نام در سایت Bit Fun

ثبت نام در سایت Moon Bitcoin

ثبت نام در سایت Moon Litecoin

ثبت نام در سایت  Moon Dogecoin

ثبت نام در سایت Moon Cash